lek. wetPIOTR JAN KORZENIOWSKI.

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie (AR SGGW rocznik 1982 ).

Właściciel Przychodnii Weterynaryjnych.  Trzydziestoletnia  praktyka pozwoliła mu zrozumieć złożone relacje między właścicielem , jego pupilem i lekarzem weterynarii. Od trzydziestu lat pasjonat akwarystyki ze szczególnym uwzględnieniem terapii chorób ryb ozdobnych.

Pracuje  w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie

Zainteresowania: kultura dawnej Japonii.

lek.wet. SYLWIA PLAŻUK - ZALEWSKA ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2009r. z wynikiem bardzo dobrym. Interesuje się zagadnieniami związanymi z chirurgią i dermatologią. Wolny czas najchętniej spędza pod żaglami lub na wędrówkach po Bieszczadach. Interesuje się fotografią.

lek.wet. EMILIA DEPTUŁA - BAJERA ukończyła Wydział  Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2000r. Jej zainteresowania weterynaryjne to dermatologia oraz choroby gryzoni i zajęczaków. W wolnym czasie pasjonatka literatury biograficznej


lek.wet.spec. MICHAŁ WĄSOWICZ ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2006r. W 2010r. uzyskałem tytuł specjalisty epizootiologii i administracji. W 2013r. planuję obronę pracy doktorskiej poświęconej chorobom jamy nosowej i zatok nosowych u kotów. Na co dzień zajmuję się szeroko pojętą wiedzą z zakresu chorób wewnętrznych psów, kotów, królików i gryzoni. Moją pasją jest stomatologia weterynaryjna oraz anatomia kliniczna zwierząt. Od 2010r. jestem członkiem European Veterinary Dental Society (EVDS) oraz European Association of Veterinary Anatomists (EAVA). Wolny czas spędzam na rowerze. Kolekcjonuję piasek z plaż całego świata.

Pracuje w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej

i Komórkowej w Warszawie